Mākslas skoluaudzēkņu darbuvalsts konkurss

Audzēkņi piedalās valsts mākslas skolu konkursā Jēkabpilī
13.03.2012

Mūsu skolas audzēkņi Elīna Zībārte, Aiva Juste, Linda Maksimova un Raitis Mečajs piedalījās ikgadējā mākslas skolu audzēkņu konkursā. Šī gada konkursa tēma bija "Kompozīcija". Zemgales reģiona mākslas skolu audzēkņi devās uz Jēkabpili, kur Jēkabpils mākslas skolā trīs astronomisko stundu laikā izstrādāja divus darbus kompozīcijā - krāsu kompozīciju un papīra plastikas darbu.

Visu mūsu skolas audzēkņu darbi tika novērtēti ļoti augstu, iegūstot godalgotas vietas!

Elīna Zībārte savā vecuma grupā no7.-9.gadiem, ieguva 2. vietu Zemgales reģionā,

Aiva Juste, vecuma grupā no 10.-12. gadiem, ieguva 3. vietu Zemgales reģionā,

Linda Maksimova, vecuma grupā no 13.-15. gadiem, ieguva 3. vietu Zemgales reģionā,

Raitis Mečajs, vecuma grupā no 13.-15. gadiem, ieguva 2. vietu Zemgales reģionā!

Paldies audzēkņiem par teicamu darbu

un skolotājiem par audzēkņu gatavošanu šim konkursam!

Visi audzēkņu darbi no visiem Latvijas reģioniem, pēc šīs pirmās kārtas, tiks sūtīti uz Latvijas Mākslas Akadēmiju, kur tos vērtēs Akadēmijas lektoru un profesoru žūrija, un izvirzīs labākos audzēkņu darbus Latvijas mērogā! Vēlam veiksmi mūsu audzēkņu darbiem!

Konkurss Jēkabpilī