Jaunumi

Atzinība valsts konkursā!
07.04.2023


 

 

Noslēdzies Latvijas profesionālās ievirzes audzēkņu valsts konkurss mākslā “Apģērbs ir vēstījums”. Labi rezultāti arī Aizkraukles mākslas skolas audzēkņiem.

Kopumā žūrija izvērtēja 340 Latvijas mākslas skolu audzēkņu radītus projektus — tērpu kolekcijas, izmantojot T kreklus, to vizuālās prezentācijas kolāžās un videoformātā. Ikvienu darbu vērtēja nozares profesionāļi — modes dizaineri un kostīmu mākslinieki, kā kritērijus izvirzot tērpu kolekcijas konceptuālo un māksliniecisko ieceri, izpildījumu, gala rezultāta attēlojumu vizītkartē, planšetē vai filmā. Katru darbu žūrija izvērtēja un aprakstīja, veiksmīgākajiem piešķirtas atzinības un diplomi bez vietu sadalījuma. 

Aizkraukles Mākslas skolas audzēkņu grupas tērpu kolekcija “Kamēr mamma neredz” novērtēta ar atzinību. Arī šie darbi atzīti kā izcili, ar veiksmīgi izvēlētu vienojošu un minimālu krāsu gammu. Izraudzīta mērķauditorija, kas pašiem ir saprotama un pazīstama. Turklāt atzīstami, ka tik liela autoru grupa spēj radīt vienotu kolekciju, tās prezentāciju. 
      Atpakaļ