Skolēnu darbiizstādēs

Skolēnu darbi izstādēs

Labākie skolēnu darbi regulāri piedalās dažādās izstādēs gan Aizkrauklē, gan Aizkraukles rajonā un citur Latvijā.

Izstāde
"Jaunjelgavas katoļu baznīcai 100"

Aizkraukles mākslas skolas Jaunjelgavas klase mācību gadu sākuši ar radošajiem darbiem, kas veltīti Jaunjelgavas katoļu baznīcas 100 gadu jubilejai! skatīt foto ...

Vecbebros, Voldemāra Jēkobsona muzejā, bija apskatāma Aizkraukles Mākslas skolas direktores Taigas Kalvišķes gleznu un Mākslas skolas skolēnu batiku izstāde. Batikas skolēni izstrādāja tekstila stundās skolotājas Marutas Možeikas vadībā.

Maruta Možeika, Sarmīte Rode (muzeja direktore), Taiga Kalvišķe (no kreisās)
Sarmīte Rode, Zanda Grigāne (AMS skolotāja), Maruta Možeika (no kreisās)
Sarmīte Rode, muzeja direktore

• Skolēnu darbu ekspozīcija Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu valsts konkursā Ādažos 2006. gada pavasarī.

Atzinību un veicināšanas balvu par dekoratīvajā noformēšanā veidoto lelli „Alise” saņēma Jūlija Šapalovska. Balva tiek nodota skolotājai
Dz. Cepurei.

• Aizkraukles Mākslas skolas ekspozīcija izstādē „Reģionālā attīstība Latvijā”, kas noritēja Nacionālā Attīstības Plāna ietvaros Ķīpsalā 2006. gada 20. – 22. aprīlim.

• Skolēnu apgleznoto zīdu izstāde kafejnīcā „Sandis”, Aizkrauklē 2006. gada oktobrī, novembrī. Skolotāja I. Dembovska.

• Tekstila nodarbībās tapušo skolēnu batiku izstāde kafejnīcā "Sandis" apskatāma 2007. gada janvārī, februārī, martā. Tekstila skolotāja - Maruta Možeika.