otrdiena, 13. novembris, 2018
Aizkraukles Mākslas skola
Spīdolas iela 1, Aizkraukle, LV-5101, Latvija

Logo +371 6512 3160,
Logo +371 6512 3160,
Logo aizms@inbox.lv
 
Stundu saraksts
Mācību priekšmeti
 
Klase
Cik mācību stundas nedēļā
Mācību priekšmeti
1. klase
6
Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana.
 
2. klase
6
Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana.
 
3. klase
8
Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, mākslas valodas pamati, darbs materiālā (izvēlas vienu) – ādas apstrāde vai tekstils.
 
4. klase
9
Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, mākslas valodas pamati, kompozīcija - burti, darbs materiālā (izvēlas vienu) – ādas apstrāde, tekstils.
5. klase
11
Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, mākslas valodas pamati, kompozīcija - burti, darbs materiālā (izvēlas vienu)– ādas apstrāde, tekstils, datorgrafika. 
6. klase
11

Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, mākslas valodas pamati, kompozīcija - burti, darbs materiālā (izvēlas vienu)– ādas apstrāde, tekstils, zīda apgleznošana, datorgrafika.

 7. klase

11 

Zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, mākslas valodas pamati, kompozīcija - burti, darbs materiālā (izvēlas vienu) - ādas apstrāde, tekstils, zīda apgleznošana, stikla apgleznošana, datorgrafika. 

  Stundu saraksts 2015./ 2016. mācību gadam 

Klase 

Pirmdiena 

Otrdiena 

Trešdiena 

Ceturtdiena 

 Piektdiena

1. A 

 15:00

 Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Sarmīte

15:00

Veidošana, Veidošana

sk. Sarmīte 

15:00

Gleznošana, Kompozīcija 

sk. Sarmīte 

1.B 

 16:30

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Sarmīte

 16:30

Veidošana, Veidošana 

sk. Sarmīte

16:30

Gleznošana, Kompozīcija 

sk. Sarmīte

 2.A

15:00

Gleznošana, Kompozīcija

sk. Ilze 

14:30

Zīmēšana, Zīmēšana 

sk. Maruta 

 14:30

Veidošana  Veidošana

sk. Laura

 2.B

15:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Maruta 

15:00

Gleznošana, Kompozīcija

sk. Ilze

14:30

Veidošana Veidošana

sk. Laura

 2. C

 16:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Inese 

 16:30

Gleznošana, Kompozīcija

sk. Ilze 

 

16:00

Veidošana Veidošana

sk. Laura

 3.A

15:00

    Ādas apstrāde,

     Ādas apstrāde

sk. Inta

15:00

Zīmēšana

sk. Maruta 

 15:45

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta

15:00

Gleznošana, Kompozīcija

sk. Taiga

16:30

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze 

14:30

Veidošana, Veidošana

sk. Ināra

 3.B

15:00

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde 

sk. Inta 

16:00

Zīmēšana

sk. Maruta 

16:45

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

16:30

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze

17:15

Gleznošana, Kompoziīcija

sk. Taiga 

16:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ināra 

 4.A

15:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Laura 

16:30

Veidošana, Veidošana 

sk. Ingūna

15:00

Ādas apstrāde, Ādas apstrāde

sk. Inta

16:30

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija 

sk. Laura 

15:00

Mākslas valodas pamati 

sk. Ilze 

15:45

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra 

14:30

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

 4.B

15:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Laura

16:30

Veidošana, Veidošana 

sk. Ingūna 

15:45

Kompozīcija - Burti 

sk. Ināra

16:30

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde

sk. Inta 

15:00

Mākslas valodas pamati 

sk. Ilze 

15:45

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Laura 

16:00

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta

 5. A

15:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ingūna 

16:30

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Laura 

15:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Laura 

15:00

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde

sk. Inta 

16:30

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra

17:15

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

15:45

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze 

14:00

Datorgrafika

sk. Ilze

5.B

15:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ingūna

16:30

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

15:00

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Laura

16:30

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde

sk. Inta 

15:00

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Laura

17:15

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra 

15:45

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze 

15:00

Datorgrafika

sk. Ilze 

 6.

16:30

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde

sk. Inta 

18:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ingūna 

16:30

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Ilze 

18:00

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze

17:00

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Laura 

 

14:30

Zīda apgleznošana, Zīda apgleznošana

sk. Inese 

16:30

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra 

16:00

Datorgrafika

sk. Ilze

17:00

Tekstils

sk. Maruta 

 

 7. A

16:00

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Inese

18:00

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde 

sk. Inta 

16:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ingūna 

17:30

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

18:00

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra 

16:00

Zīda apgleznošana, Zīda apgleznošana

sk. Inese 

17:30

Zīmēšana, Zīmēšana, Mākslas valodas pamati

sk. Ilze 

17:00

Datorgrafika

sk. Ilze 

 7. B

 16:30

Kompozīcija - Burti

sk. Ināra

17:15

Stikla apgleznošana

sk. Ināra 

18:00

Ādas apstrāde,

Ādas apstrāde

sk. Inta 

 16:00

Veidošana, Veidošana

sk. Ingūna

17:30

Tekstils, Tekstils

sk. Maruta 

 16:00

Gleznošana, Gleznošana, Kompozīcija

sk. Inese

18:00

Mākslas valodas pamati

sk. Ilze 

 16:00

Zīda apgleznošana, Zīda apgleznošana

sk. Inese

17:30

Zīmēšana, Zīmēšana

sk. Ilze 

 17:00

Datorgrafika

sk. Ilze 

 Obligātais mācību priekšmets

Izvēles mācību priekšmets 

 
          Copyright © 2018, Izstrādātajs WebSoft.lv