Mākslas skoluaudzēkņu darbuvalsts konkurss

Noslēdzies valsts konkurss kompozīcijā!
14.03.2012

2011./2012.m.g. valsts Mākslas skolu konkurss Kompozīcijā noritēja divās kārtās:

• reģionālajā kārtā, kur 4 mūsu skolas audzēkņi pārstāvēja Zemgales reģionu konkursā Jēkabpilī (skat. iepriekš.tematu),
  • un valsts mēroga konkursa finālā Rīgā, kurā piedalījās visi reģionālajā kārtā veiktie darbi no visiem Latvijas novadiem.

Jau rakstījām, ka reģionālajā kārtā mūsu skolas audzēkņi ieguva ļoti labas godalgotās vietas! Tomēr valsts mēroga finālā mūsu skolas audzēkņu darbi tika novērtēti vēl augstāk -

Elīna Zībārte ieguva 1. vietu vecuma grupā 7.-9.gadi (skolotāja Ilze Možeika) un

Linda Maksimova ieguva 3. vietu vecuma grupā 13.-15.gadi (skolotāja Ilze Možeika)!

Pavisam valsts mēroga finālā godalgotas vietas ieguva 9 audzēkņi no 53 dažādām Latvijas Mākslas skolām.

Mēs lepojamies ar savu audzēkņu sasniegumiem un turpināsim kopīgi radoši strādāt, dodot mūsu audzēkņiem arī turpmāk iespēju pārstāvēt Aizkraukles Mākslas skolu šādos nozīmīgos konkursos!