Mācībām nepieciešamais

Zīmēšana:
Zīmēšanas papīrs A3 formāts; parastais zīmulis HB, H, B; zīmuļa asināmais; krāsainie zīmuļi; mīksta dzēšgumija; ogle; krīts; tuša; tušas otiņa un spalvaskāts ar spalvām.

Gleznošana:
Akvareļu papīrs A3 formāts; guaša krāsas; guaša otas(saru otas) – plata, vidēja, smalka; akvareļu krāsas; akvareļu otas (mīkstās vāverastes otas) – plata, vidēja, smalka; plastmasas ūdens trauks; palete; lupatiņas; avīzes; pasteļi – sausie un eļļas.

Kompozīcija:
Tas pats, kas uz zīmēšanu, gleznošanu un šķēres, līme, lineāls.

Veidošana:
Priekšauts, piedurkņu sargi, švamme, rullītis, plastilīns, lineāls, papīrs un zīmulis skicēm, irbulīši un citi palīglīdzekļi veidošanai.

Mākslas valodas pamati:
Klade un pildspalva, zīmulis.

Kompozīcija – dekoratīvā noformēšana:
Šķēres, līme, zīmulis, lineāls, guaša krāsas, krāsainie papīri.

Kompozīcija – burti:
Klade pierakstiem, zīmēšanas papīrs A4 formāts, tuša, spalvaskāts, spalvas, lupatiņa.

Darbs materiālā:
Atkarībā no izvēlētā mācību priekšmeta.

2006. gada nogalē Mākslas skola iegādājās ļoti nozīmīgus, mācību procesam nepieciešamus mācību līdzekļus:
  • veidošanas virpu,
  • mālu jaucamo mašīnu, kompresoru,
  • grafikas spiedi,
  • portatīvo datoru un projektoru - mācību darbam, administratīvajam darbam, prezentācijām.

Esam gandarīti par Aizkraukles novada domes atsaucību.

2013. gadā, izbūvējot jaunu telpu skolas mansardā, atklāts datorgrafikas kabinets ar 6 datoru vietām.

2014. gadā Mākslas skolas 6. klasei iegādāti jauni soli "Hugo".

2015. gadā skolas fonds papildināts ar māla preses galdu - iegūtu projektā KKF.